Vytisknout
Zobrazení: 1883

Jaké je tedy to moje poslání?

Přemýšlela jsem mezi dvěma názvy: Poslání a povolání. Jaký je v tom vlastně rozdíl? Povolání na mě asi působí víc jako práce či zaměstnání. Poslání je něco, pro co se rozhodneme ještě před narozením, že přineseme na Zem. Tak to vnímám tedy já.

A také vnímám, že to své poslání jsem objevila. Nevím, jestli už je celé, kompletní, nejspíš bude s věkem narůstat či se měnit. Na objevování nových míst se těším.

Co tedy dělám?

mug 219844 1280 1SmallV červnu 2014 jsem hupsla rovnýma nohama k projektu Osvoboď se. V listopadu 2014 jsem už oficiálně otevřela centrum duchovního a osobního rozvoje Osvoboď se.

Mohli jste se dočíst v mém představení se v článku „To jsem já“, jak jsem k tomuto poslání přišla a že jsem začínala s jednou jedinou akcí. Čaj o šesté. Ten prodělával spoustu změn, je to moje srdeční záležitost, přesto jsem byla osudem "dotlačena" tyto příjemné večery prozatím pozastavit. Snad se k nim zase jednou vrátíme.

Poté přibyla meditace, kde jsem si název upravila pro svůj lepší pocit na Duchovní putování. Tyto meditace jsou ve třech různých verzích, a to pro začátečníky, pro pokročilé a soukromě.

Automatická kresba, ta mě nejdřív jen zajímala, ze zajímání se se stal velký zájem, a když jsem se ji naučila, stala se mým koníčkem, mým únikem, pomocníkem a návratem sama k sobě.

Propojování a spolupráce – to je další moje poslání, které cítím, že je důležitým úkolem nejen v mém životě. Baví mě poznávat nové lidí a propojovat všechny vzájemně. Tak se děje v mém centru a rozjíždím i větší akce, přednášky apod.

kranioSmallPoté ke mě přišla kranio-sakrální terapie. Jakým zvláštním způsobem se mi objevila na mysli, se dočtete v mém eBooku „Jak a proč se naučit poslouchat svou duši“, který dávám jako dárek při registraci na jakoukoliv moji akci. Tyto terapie provádím od června 2016.

Zatím jako poslední terapie přidávám do svého repertoáru AromoaTouch terapie. Kranio je pro mě určitým pilířem, díky kterému ostatní práce sama na sobě dostává jiný rozměr, procesy jsou hlubší a rychlejší. Jednou z těchto terapií, která díky kraniu funguje podstatně silněji, jsou právě AT terapie. Pracuje se zde s luxusními vonnými oleji, které ve vašem těle dělají doslova divy. Je to velmi příjemná relaxační metoda, kdy se pomocí jemňounké masáže nanáší 8 vonných olejů. Každý z těchto olejů pak ve vašem těle pracuje na něčem jiném. (Př. uvolňuje bolesti, posiluje imunitu, odbourává stres.)

Pokud mám čas a chuť, tak píšu blog. Moje blogové články můžete najít i na různých webových portálech. Pak také používám moc zajímavou metodu s hrníčky. Je to vlastně konstelace toho, co potřebujeme řešit. Většinou se používá, když stojíme na pomyslném rozcestí a nevíme, kterou cestou se vydat.

O všech těchto akcích se více dozvíte na www.osvobodse.cz